Koszt wynajmu całego domku to 275-500 zł za dobę w zależności od terminu, ilości dni i osób. Im dłuższy okres pobytu, tym korzystniejsza cena.
W domku może nocować maksymalnie 8 osób (4 pojedyncze łóżka, 1 łóżko małżeńskie, 1 podwójna sofa oraz dodatkowy materac do rozłożenia na podłodze).
Minimalny okres wynajmu to 3 dni. Weekend (piątek-sobota-niedziela) liczymy jako pobyt 3 dniowy, dlatego bardziej opłaca się przyjechać w czwartek lub wyjechać w poniedziałek rano.
Doba zaczyna się o godz. 15:00 i kończy o 12:00 następnego dnia (o ile wynajmujący i najemca nie postanowią inaczej). Do godziny 12:00 należy zwolnić domek.
Kaucja wynosi 1000 zł i jest pobierana w dniu przyjazdu. Zwracamy ją w dniu wyjazdu, po stwierdzeniu braku zniszczeń.
Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zaliczki (1/3 całej kwoty) na wskazany poniżej numer konta, maksymalnie w ciągu 48 godz.
Pozostała część (łącznie z kaucją) płatna jest gotówką z momentem przyjazdu lub przelewem odpowiednio wcześniej.

Dane do przelewu (UWAGA, ZMIENIŁY SIĘ DANE!):


Odbiorca: Marcin Jaruszewski
Adres: Olsztyńska 3B/16, 80-395 Gdańsk
Nr Konta: PL 39 1050 1764 1000 0090 7221 5644
Bank: ING BANK ŚLĄSKI
Tytułem: „Zaliczka za wynajem domku Kaszubski Eden + termin (np. 3.05-6.05.2018r.)”.

Zanim nie otrzymają Państwo oficjalnego maila z potwierdzeniem rezerwacji, proszę nie wpłacać zaliczki. Dopiero otrzymanie potwierdzenia rezerwacji gwarantuje jej przyjęcie.
Tytuł przelewu powinien zgadzać się z powyższym wzorem. Usprawni to proces rezerwacji.
Przykładowo, jeżeli całkowity koszt wynajmu wyniesie 1000 zł, to zaliczkę w wysokości 330 zł należy przelać na podany numer konta, w ciągu 48 godz. od dokonania rezerwacji, a 670 zł + 1000 zł kaucji zapłacić gotówką w dniu przyjazdu.

Ważne Informacje


Od 1.11.2021 r., w związku z optymalizacją podatkową, nie wystawiamy już faktur vat.
Nie realizujemy bonów turystycznych.
Jeżeli środki z kaucji nie wystarczą na pokrycie strat w całości, wynajmujący odpowiada finansowo za powstałą różnicę. Wycenę powstałych zniszczeń dokonuje właściciel domku lub osoba delegowana przez niego do tego zadania. Pod pojęciem strata rozumiemy również czas potrzebny na przeprowadzenie naprawy i brak możliwości wynajęcia w tym terminie domku kolejnym osobom.
Wynajmujący domek odpowiada za jego posprzątanie przed wyjazdem (do stanu w jakim znajdował się w chwili przyjazdu). Koszt posprzątania domku na życzenie to dodatkowe 125 zł.
Akceptujemy małe zwierzęta domowe, bez dodatkowych opłat. Obowiązkiem najemcy jest sprzątanie po nich (wliczając w to odchody na trawniku). Jeżeli takie zwierze gubi sierść, to istnieje bezwzględny zakaz jego spania na oraz w pościeli, chyba że zabiorą Państwo w tym celu własną.
Wpłacona zaliczka zawsze ma formę zadatku. Termin zaliczka używany jest umownie.
Wewnątrz domku obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz innych używek o intensywnym zapachu.
Nigdy nie stawiamy napojów ani jedzenia na stole od bilarda!!!
Czysta pościel, woda, prąd (15 kwh na dobę w cenie, powyżej dopłata wg wskazań licznika 1,20 zł za 1 kwh), 2 worki 120 litrowe drewna na każdą dobę pobytu, jednak nie więcej niż 10 worków na tydzień (koszt każdego dodatkowego worka to 40 zł) potrzebne do rozpalenia w kominku, ognisku oraz bani, środki czystości (papier toaletowy, płyn do mycia naczyń, worki na śmieci, zmywaki kuchenne itp.), są wliczone w cenę. Brak ręczników kąpielowych w ofercie! Goście zabierają własne ręczniki.

Pobyt weekendowy, od piątku do niedzieli, liczony jest jako 3 doby. W związku z tym w cenie jest 45 kwh prądu (3x15) oraz 6 worków opału (3x2). Realne zużycie prądu w domku to około 5-10 kwh na dzień. Nie dotyczy to jednak sauny (moc szczytowa 8 kwh na godz.) oraz klimatyzacji (moc szczytowa 3 kwh). Przekroczenie limitu prądu przez gości zdarza się bardzo rzadko. Limit został tak dopasowany, aby możliwie uniknąć poźniejszych dopłat.
W domku są 2 źródła ogrzewania: kominek oraz klimatyzacja. W kominku palimy drewnem. 2 worki opału na dobę wystarczają, aby ogrzać domek w sezonie grzewczym. Klimatyzacja pozwala na szybkie podniesienie temperatury wewnątrz, przy pomocy pilota, o kilka stopni. Proszę mieć natomiast na uwadze, że to urządzenie pełni funkcję dodatkowego źródła ogrzewania (nie zastępczego!), a jego sprawność drastycznie spada wraz z malejacą temperaturą na zewnątrz. Jest również bardzo prądożerne, co może wiązać się z dopłatą za zużycie prądu. Obowiązuje zakaz używania urządzenia przy temperaturze poniżej -5 stopni celsjusza.
Beczka kąpielowa ogrzewana jest przez piec zewnętrzny, w którym palimy drewnem. Nagrzanie wody w beczce do optymalnej temperatury może zająć od 2 godzin latem do nawet 12 godz. zimą. Zależy to głównie od temperatury otoczenia, ale także umiejętnego palenia w piecu czy mieszania wody. Zużycie drewna również wynika ze wspomnianych czynników. Przy temperaturze otocznia 15-20 stopni z reguły wystarczają 3-4 worki. Raz nagrzana woda w beczce trzyma temperaturę przez wiele godzin. Nagrzanie beczki kąpielowej podczas silnych mrozów może okazać się niewykonalne, zwłaszcza dla osób niedoświadczonych.

W dniu przyjazdu konieczne będzie podpisanie prostej umowy najmu (warunki zwrotu kaucji oraz odpowiedzialność za nieszczęśliwe wypadki).
Nasza oferta skierowana jest do ludzi odpowiedzialnych, ceniących sobie pewien poziom kultury. Doskonale rozumiemy, że przyjazd na domek często ukierunkowany jest zamiarem spożywania na miejscu alkoholu. Kulturalne picie piwa przy ognisku albo w bani jest przez nas akceptowane. Organizacja hucznych, zakrapianych wysokoprocentowym alkoholem imprez, puszczanie muzyki na pełen regulator po godz. 22:00, wrzaski i ogólny brak poszanowania sąsiadów, jest niedopuszczalne.